Kierowca - Próbkobiorca

Eurofins Scientific

Łódź, Poland
Posted on Oct 14, 2024

Opis firmy

Eurofins Scientific to międzynarodowa firma, która oferuje wszechstronną gamę badań analitycznych klientom różnych sektorów. Grupa Eurofins jest światowym liderem w badaniach żywności, środowiska, produktów farmaceutycznych, kosmetyków oraz testów agrochemicznych (CRO). Jest także jedną z wiodących na świecie firm na rynkach genomiki, farmakologii, medycyny sądowej, CDMO, zaawansowanych nauk o materiałach oraz badań klinicznych. Ponadto Eurofins silnie rozwija dział diagnostyki klinicznej.

W 2023 r. Eurofins osiągnęło przychód na poziomie 6.5 mld euro, zatrudniając około 62 000 pracowników w ponad 900 laboratoriach w 62 krajach.

Opis stanowiska

  • Pobór oraz odbiór próbek żywności, wody i wymazów od klientów zgodnie z normami, procedurami i instrukcjami
  • Skrupulatność przy wypełnianiu dokumentów poboru próbek
  • Dbanie o mienie służbowe
  • Współpraca z Działem Logistyki oraz innymi Działami Eurofins
  • Dbanie o jakość realizowanego transportu

Kwalifikacje

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Samodzielność w działaniu i inicjatywa
  • Doskonała organizacja pracy oraz umiejętności pracy w zespole
  • Dyspozycyjność
  • Mile widziane 2-letnie doświadczenie w pracy jako kierowca

Dodatkowe informacje

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace (również możliwość samozatrudnienia)
  • Elastyczny czas pracy (rozpoczęcie pracy pomiędzy 6:00 a 8:00)
  • Samochód służbowy (dostępny również na dojazdy do i z pracy)
  • Dofinansowanie do opieki medycznej
  • Dofinansowanie do karty Multisport
  • Możliwość objęcia ubezpieczeniem grupowym
  • Dofinansowanie do wypoczynku
  • Premia stażowa
  • Przyjazną atmosferę